HD50CR Převodník tlaku, teploty a RV s loggerem určený pro čisté prostory (Clean Room)

cena-na-dotaz
Neohodnoceno
Značka: Delta OHM
1 Kč / ks 1,21 Kč včetně DPH
cca 3 týdny
Možnosti doručení

 

HD50CR je ideálním řešením pro monitorování diferenčního tlaku, teploty a vlhkosti v čistých prostorách.

Snímač nízkého tlaku s vysokou přesností a stabilitou a funkce automatického vynulování zajišťují vysokou přesnost a stabilitu v čase.

Podrobné technické údaje naleznete v katalogovém listu:
HD50CR_datasheet_ENG

Detailní informace

Detailní popis produktu

K dispozici jsou tři analogové výstupy 0...5/10 V a 0/4...20 mA a digitální výstup RS485 s protokolem "Slave" Modbus-RTU, které umožňují připojení přístroje k síti senzorů. Přístroj lze také připojit k místní síti prostřednictvím rozhraní Ethernet (na přání Wi-Fi). Je možný současný provoz dvou komunikačních protokolů (proprietární a Modbus TCP/IP). Přístroj spravuje až 10 "klientů TCP/IP" současně. Pokud je místní síť připojena k internetu, lze data pravidelně odesílat na adresu FTP, do cloudu a e-mailem.

Přístroj je k dispozici také ve verzi pouze se 3 analogovými výstupy a digitálním výstupem RS485 s desetinným rozlišením..

Konfigurace přístroje je velmi jednoduchá: pokud jsou oba přístroje připojeny ke stejné síti, lze ji provést prostřednictvím libovolného zařízení, kterému byl udělen přístup k webovému serveru přístroje.

Pro každou detekovanou veličinu může uživatel nastavit dvě prahové hodnoty alarmu. Překročení prahové hodnoty je signalizováno přímými alarmy.

Pro specifické předpisy FDA, které se mohou uplatňovat ve farmaceutickém průmyslu, můžeme k našemu standardnímu softwaru HD35AP-S a HDServer1 poskytnout volitelné moduly, které plně vyhovují předpisům 21 CFR část 11.

HD50CR poskytuje ideální řešení pro danou aplikaci, sleduje všechny hodnoty mimo rozsah a poskytuje dokonalý důkaz pro jakýkoli audit kvality. Styl zapuštěné montáže z nerezové oceli zaručuje, že se přístroj snadno čistí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Datové loggery Delta OHM
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 
 

Pod značkou Delta OHM skupina GHM GROUP vyvíjí a vyrábí širokou škálu řešení pro segment monitorování životního prostředí. Ve svém sídle v Padově nabízí špičkové portfolio výrobků, které zahrnuje senzory, datové loggery a převodníky pro měření a monitorování fyzikálních veličin.