HD2903T / HD29V3T Aktivní převodník rychlosti vzduchu

cena-na-dotaz
1 hodnocení
Značka: Delta OHM
1 Kč / ks 1,21 Kč včetně DPH
cca 3 týdny
Možnosti doručení

 

Přístroje řady HD2001... podle modelů měří teplotu, relativní vlhkost, barometrický tlak a rychlost vzduchu pomocí sond s horkým vedením.

Všechny modely jsou vybaveny sériovým výstupem RS232C nebo RS485 a správou více než jednoho zařízení připojeného do sítě. Kromě toho jsou všechny modely vybaveny konfigurovatelným výstupem alarmu typu otevřený kolektor s nízkou aktivací.

Model HD2001.1 má tři konfigurovatelné analogové výstupy: 4...20 mA nebo 0...20 mA proudový výstup, nebo 0...10Vdc nebo 2...10Vdc napěťový výstup. Volba typu výstupu se provádí pomocí propojek nastavených na desce.
Měření rychlosti větru se u modelu HD2001.2 zjišťuje pomocí sondy s horkým drátem, která je umístěna na horní části přístroje.

Velký displej s duální indikací u všech modelů umožňuje zobrazit na prvním řádku jednu z procesních veličin a na druhém řádku teplotu.

Podrobné technické údaje naleznete v katalogovém listu:
HD2903T_en_datasheet

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřicí převodníky Delta OHM
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 
 

Pod značkou Delta OHM skupina GHM GROUP vyvíjí a vyrábí širokou škálu řešení pro segment monitorování životního prostředí. Ve svém sídle v Padově nabízí špičkové portfolio výrobků, které zahrnuje senzory, datové loggery a převodníky pro měření a monitorování fyzikálních veličin.