HD9008T…-HD9009T Meteorologický převodník teploty a relativní vlhkosti

cena-na-dotaz
Neohodnoceno
Značka: Delta OHM
1 Kč / ks 1,21 Kč včetně DPH
cca 3 týdny
Možnosti doručení

 

Podrobné technické údaje naleznete v katalogovém listu:
HD9008_HD9009_datasheet_ENG

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řady HD9008... a HD9009... jsou jednoblokové mikroprocesorové převodníky relativní vlhkosti a teploty (nebo pouze relativní vlhkosti nebo pouze teploty), které lze konfigurovat podle teploty.

Jsou k dispozici v různých verzích:

HD9008TRR: dvouvodičový s výstupem 4...20 mA pro relativní vlhkost a teplotu.
HD9008T7AC: 2vodičový s výstupem 4...20 mA (pouze teplota).
HD9008T7S - HD9008T17S: s výstupem RS485 MODBUS-RTU.
HD9009TRR: standardní napěťový výstup 0...1 V (další výstupy jsou k dispozici na vyžádání) pro relativní vlhkost a teplotu
SENZORY
Snímač vlhkosti je kondenzátor, jehož dielektrikum tvoří hygroskopický polymer. Protože dielektrická konstanta vody je přibližně 80, dojde k výrazné změně kapacity při změně obsahu vlhkosti tohoto polymeru. Výhodami tohoto druhu senzoru jsou: dobrá linearita, necitlivost na změny teploty, rychlá doba odezvy a dlouhá životnost. Snímač dočasně ztrácí přesnost, pokud na jeho povrchu dojde ke kondenzaci (přenášená hodnota je vyšší než skutečná v důsledku zvýšení efektivní kapacity).
Snímač teploty je platinový odporový teploměr (100 Ω při 0 °C). Změna odporu Pt100 se převádí na proudový nebo napěťový signál, lineárně závislý na teplotě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřicí převodníky Delta OHM
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 
 

Pod značkou Delta OHM skupina GHM GROUP vyvíjí a vyrábí širokou škálu řešení pro segment monitorování životního prostředí. Ve svém sídle v Padově nabízí špičkové portfolio výrobků, které zahrnuje senzory, datové loggery a převodníky pro měření a monitorování fyzikálních veličin.