HD208 Kompaktní datový logger: Monitorování teploty, relativní vlhkosti a rosného bodu

cena-na-dotaz
Neohodnoceno
Značka: Delta OHM
1 Kč / ks 1,21 Kč včetně DPH
cca 3 týdny
Možnosti doručení

 

Kompaktní záznamník dat: sledování teploty, relativní vlhkosti (RH) a teploty rosného bodu. MKT - výpočet střední kinetické teploty. Volitelně se softwarem podle FDA 21 CFR část 11.

Podrobné technické údaje naleznete v katalogovém listu:
HD208_datasheet_ENG

Detailní informace

Detailní popis produktu

Datalogery řady HD208 jsou kompaktní přístroje pro sledování teploty, relativní vlhkosti (RH) a teploty rosného bodu. Jsou použitelné v širokém spektru aplikací a jsou k dispozici v různých provedeních (s LCD displejem nebo bez něj):

- s 1 kanálem pouze pro teplotu
- s 1 kanálem pro teplotu a relativní vlhkost

Všechny modely lze dodat s displejem LCD nebo bez něj.

Funkce záznamu je velmi univerzální; záznam lze spustit a zastavit ručně, automaticky nebo se zpožděním.

Pro každou zjištěnou veličinu mohou dvě konfigurovatelné prahové hodnoty alarmu upozornit uživatele, pokud měření překročí nakonfigurované parametry.

Přístroj po protokolování automaticky vygeneruje zprávu ve formátu PDF s grafy shromážděných veličin a soubor CSV se všemi protokolovanými měřeními.

Základní aplikační software HD35AP-S dodávaný s přístrojem umožňuje konfiguraci přístroje, sledování měření v reálném čase a přenos získaných dat do databáze.

Volitelný aplikační software HD35AP-CFR21 umožňuje používat bezpečnostní funkce zaznamenaných dat a konfiguraci přístroje v reakci na doporučení FDA 21 CFR část 11.

Senzory jsou předem kalibrované a nevyžadují další kalibraci uživatelem. V případě potřeby může uživatel provést novou kalibraci pomocí aplikačního softwaru HD35AP-S.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční přístroje Delta OHM
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 
 

Pod značkou Delta OHM skupina GHM GROUP vyvíjí a vyrábí širokou škálu řešení pro segment monitorování životního prostředí. Ve svém sídle v Padově nabízí špičkové portfolio výrobků, které zahrnuje senzory, datové loggery a převodníky pro měření a monitorování fyzikálních veličin.