HD2101.2 Teploměr / vlhkoměr, datalogger, rozsah měření pro teplotu -200 °C...+650 °C; pro vlhkost 0...100 % RV

cena-na-dotaz
Neohodnoceno
Značka: Delta OHM
1 Kč / ks 1,21 Kč včetně DPH
cca 3 týdny
Možnosti doručení

 

Měří relativní vlhkost a teplotu pomocí kombinovaných sond nebo pouze teplotu pomocí ponorných, penetračních, kontaktních nebo vzduchových sond Pt100 nebo Pt1000.

Po připojení kombinované vlhkostní/teplotní sondy přístroj vypočítává a zobrazuje absolutní vlhkost, rosný bod, parciální tlak par, teplotu mokrého teploměru, směšovací poměr, entalpii, indexy komfortu.

Sondy jsou vybaveny modulem automatického rozpoznávání: jsou v nich uložena kalibrační data z výroby.

Přístroj HD2101.2 je datalogger, který uchovává až 38 000 vzorků, které lze přenášet do počítače připojeného k přístroji prostřednictvím sériových portů RS232C a USB 2.0 nebo do přenosné tiskárny. Interval ukládání, tisk a přenosovou rychlost lze konfigurovat z nabídky. Funkce Max, Min a Avg vypočítá maximální, minimální a průměrné hodnoty. Dalšími funkcemi jsou např: REL relativní měření, funkce HOLD a automatické vypnutí (vyloučeno).

Kombinované sondy vlhkosti a teploty s modulem SICRAM je nutné objednat zvlášť. Pouze pro měření teploty se používají teplotní sondy řady TP47.

K dispozici také bez funkce záznamu dat HD2101.1.

Podrobné technické údaje naleznete v katalogovém listu:
HD2101.1_2_Thermo_Hygrometer_Datalogger_datasheet_ENG

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční přístroje Delta OHM
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 
 

Pod značkou Delta OHM skupina GHM GROUP vyvíjí a vyrábí širokou škálu řešení pro segment monitorování životního prostředí. Ve svém sídle v Padově nabízí špičkové portfolio výrobků, které zahrnuje senzory, datové loggery a převodníky pro měření a monitorování fyzikálních veličin.