GLS 501 Snímač teploty typu K (NiCr-Ni) hrotu pájky k přímému připojení na teploměr, s beztermonapěťovým plochým konektorem

Novinka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení
1 441 Kč / ks 1 743,61 Kč včetně DPH Měrná cena:
do 10 pracovních dnů
Možnosti doručení

Objednací číslo: 487987

Měřicí rozsah: -50 ...+500 °C
Měření teploty pájecího hrotu za 5 s.
 

Podrobné technické údaje naleznete v katalogovém listu:
 GLS 501

Detailní informace

Detailní popis produktu

Senseca GLS 501 je kompaktní a přesný povrchový snímač teploty hrotu pájky (pájecího hrotu) s termočlánkem typu K.

TECHNICKÉ ÚDAJE

GLS 501:

Senzor: termočlánek typu K

Měřicí rozsah: -50 ... +500 °C

Termočlánek: typ K: nikl-chrom/nikl-hliník (NiCr-NiAl), IEC 60584-1

Přesnost: třída 1 (podle normy DIN EN 60584-1:2014-07): ±1,5 °C nebo 0,40 % v celém měřicím rozsahu; praktická chyba může být větší kvůli teplotním gradientům v místě pájení

Doba odezvy (T90): <5 s v tekutém cínu

Kabel: žádný - přímé připojení konektorem k přístroji

Elektrické připojení: miniaturní beztermonapěťový plochý konektor

Rozměry: keramická jímka: Ø 6 mm, délka cca 20 mm

Hmotnost: cca 7 g

VÝHODY:

GLS 501 

  • rychlý a přesný: termočlánek typu K třídy přesnosti 1

  • kompaktní

  •  keramická konstrukce

  •  specializované řešení pro vysoce kvalitní monitorování a optimalizaci kvality výroby
    • volitelně kalibrační certifikát dle normy ISO 9001

POPIS

GLS 501 je kompaktní a přesný povrchový snímač teploty hrotu pájky (pájecího hrotu) s termočlánkem typu K.
Na měřicí hrot snímače musí být nejprve nanesena pájka (pájecí cín). Poté se na něj umístí hrot páječky.
• Snímač hrotu pájky pro měření teploty pájecího hrotu za 5 s.
• Upozornění: Pájecí tavidlo na snímači teploty může zkrátit jeho životnost.
V kombinaci s doporučenými vhodnými teploměry (např. PRO 131/135 nebo ECO 130) mohou být takové měřicí sestavy volitelně dodány také se specializovaným kalibračním certifikátem ISO-WPT-2P-70-350TB dle normy ISO 9001. Kalibrační certifikáty DAkkS nebo ACCREDIA nejsou k dispozici.

VHODNÉ PRO PŘÍSTROJE

PRO 131.2          obj. č. 486119
2kanálový přesný teploměr pro termočlánky
 
PRO 135.2          obj. č. 486118
2kanálový přesný teploměr / datový logger pro termočlánky
 
ECO 130              obj. č. 486708
rychlý teploměr pro termočlánkové snímače typu K (dříve G 1200)
 
ECO130.2            obj. č. 486732

rychlý 2kanálový teploměr pro termočlánkové snímače typu K (dříve G 1202)

Doplňkové parametry

Kategorie: Snímače teploty s termočlánky
Záruka: 1 rok
EAN: 4058175726429

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Vítejte v Senseca,

nové společnosti špičkové měřicí techniky!

Po celá desetiletí byly a jsou naše značky Greisinger, Honsberg, Martens, Val.Co a DeltaOHM průkopníky v oblasti měřicí techniky. V souladu s nejvyššími průmyslovými a ekologickými standardy vyrábíme inovativní a přizpůsobitelná řešení pro naše klienty po celém světě.

SENSECA

 

S potěšením Vám oznamujeme náš nový krok vpřed vedoucí naši společnost k široké internacionalizaci.

Od 1. ledna 2024 se všech pět našich značek dosud pod střechou GHM Group sjednotí a přejde do jediné společnosti s novým názvem Senseca. Naše nová agilní společnost tak v interdisciplinárních týmech spojí jedinečné know-how všech dosavadních značek, což výrazně zkrátí cyklus nikdy nekončícího vývoje a generační výměny našich produktů, zrychlí a zvýší kapacitu naší výroby a přinese nové inovace. Zároveň zjednoduší Vaši komunikaci s námi a přístup k celému portfoliu naší produkce.

Společně se lépe můžeme chopit příležitosti v různých oblastech, jako jsou obnovitelná energie, chytrá města a továrny,
zemědělství, zdravotnictví, farmacie a vodní hospodářství – abychom jmenovali alespoň některé z nich.

Staňte se součástí naší cesty.