G 1730-GKK1000 Přesný vodotěsný univerzální teploměr s pevně připojeným zapichovacím snímačem Ø 1,5 mm, v kufru GKK 1000
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2 hodnocení
ZDARMAZDARMA
G 17030
skladem
Možnosti doručení
Objednací číslo: 479242
Měřicí rozsah: -70,0 ... +250,0 °C (-94,0 ... +482,0 °F)
Podrobné technické údaje naleznete v katalogovém listu:
 G1710,G1720,G1730
Detailní informace
Detailní popis produktu
VŠEOBECNĚ:
poměr cena / výkon.
POUŽITÍ:
Varianta dodávky:
  • G 1730-GKK1000 obj. č. 479242
    • přístroj v kufru GKK 1000
TECHNICKÉ ÚDAJE:
Přesnost (při jmenovité teplotě = 25 °C):
-20 ... +100 °C: ±0,1 K ± 1 číslice
-70 ... +250 °C: ±0,2 % z MH ± 2 číslice
Provozní podmínky: -20 ... +50 °C; 0 ... 95 % RV (nekondenzující)
Napájení: 2 ks baterie AA, doba provozu >5000 h
Snímač:
 G 1710: ponorný snímač Ø 3 mm / délka: 100 mm, Pt1000, 2-vodič, pevně připojený k přístroji, jímka z V4A, kabel 1 m
 G 1720: robustní zapichovací snímač Ø 3 mm / délka: 100 mm, Pt1000, 2-vodič, pevně připojený k přístroji, jímka z V4A, kabel 1 m
 G 1730: extra tenký zapichovací snímač Ø 1,5 mm / délka: 100 mm, Pt1000, 2-vodič, pevně připojený k přístroji, jímka z V4A, kabel 1 m
rychlost odezvy T90:
Ø 3 mm: voda 0,4 m/s <2 s;
Ø 1,5 mm: voda 0,4 m/s <1 s
Stupeň krytí: IP 65/IP 67
Pouzdro: z nárazuvzdorného plastu ABS
Rozměry: 108 x 54 x 28 mm (v x š x h) bez připojení snímače
Hmotnost: 130 g (bez snímače)
Rozsah dodávky: přístroj včetně snímače, zkušební protokol, 2 ks baterie, návod k obsluze
VOLBY:
  •  WPT2A ISO kalibrační protokol WPT2A - obj. č. 602583
    • kontrolní body: 0 °C / 70 °C + kufr GKK 1000
  • WPT2B ISO kalibrační protokol WPT2B - obj. č. 602584
    • kontrolní body: 0 °C / 37 °C + kufr GKK 1000
  • WPT3 ISO kalibrační protokol WPT3 - obj. č. 602596
    • kontrolní body: -20 °C / 0 °C / 70 °C + kufr GKK 1000
PŘÍSLUŠENSTVÍ POPŘ. NÁHRADNÍ DÍLY:
  • GKK 1000 obj. č. 611603
    • Kufr pro řadu G 1000 (teplota) s vylisovanou vložkou pro 1 přístroj G 17xx
    • rozměr: 235 x 185 x 48 mm (š x v x h)
  • ST-G1000 obj. č. 611373
    • G 1000 ochranné pouzdro z umělé kůže, 1 univerzální otvor, kovový klip na opasek
  • GB AA obj. č. 610049 | náhradní baterie Mignon (AA) 1,5 V (jsou zapotřebí 2 kusy)