HD35 Řada bezdrátových datových loggerů

cena-na-dotaz
Neohodnoceno
Značka: Delta OHM
1 Kč / ks 1,21 Kč včetně DPH
cca 3 týdny
Možnosti doručení

 

Bezdrátový systém záznamu dat umožňující sledování mnoha fyzikálních veličin v nejrůznějších oblastech použití. Teplota - Vlhkost - Atmosférický a diferenční tlak - Osvětlení - Ozářenost UVA, UVB, UVC, CO, CO2 - Sluneční záření - Srážky - Rychlost a směr větru, Vlhkost listů, Objemový obsah vody v půdě, Hladina, WBGT.

Podrobné technické údaje naleznete v katalogovém listu:
HD35-wireless-datalogger-datasheet-en

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada HD35ED... bezdrátového systému pro záznam dat se skládá z:

Jedno nebo více zařízení řady HD35ED...: zařízení HD35ED... snímají hodnoty naměřené vestavěnými snímači nebo externími snímači připojenými kabelem. Data jsou jednak ukládána do vnitřní paměti zařízení, jednak přenášena rádiovým signálem do přijímací jednotky (základní jednotka/přístupový bod). Většina zařízení HD35ED... je napájena z baterií a nevyžaduje připojení k elektrické síti.
Základní jednotka HD35AP... (Access Point): přijímá naměřené hodnoty ze všech zařízení HD35ED... a přenáší je do počítače. Základní jednotka HD35AP... má interní vyrovnávací baterii s omezenou autonomií, takže musí být napájena zvenčí připojením k příslušnému zdroji napájení (volitelně) nebo k portu USB počítače.
Software HD35AP-S: instaluje se do PC, umožňuje stahovat a vizualizovat data, vkládat data do databáze a konfigurovat systém.
Software lze zdarma stáhnout zde.
Dodáváme dataloggery s integrovanými senzory a dataloggery s externími sondami, které lze připojit pomocí konektorů M12 nebo svorek v závislosti na modelu. K dataloggerům se svorkami lze připojit:

Snímače s proudovým výstupem 0÷20 nebo 4÷20 mA a s napěťovým výstupem 0÷50 mV, 0÷1 V nebo 0÷10 V.
Snímače teploty Pt100 / Pt1000 a termočlánky typu K, J, T, N, E.
Snímače s beznapěťovým kontaktem (počítání komutací) nebo potenciometrickým výstupem.
Typické aplikace:

Potraviny a sklady
Farmaceutické a lékařské laboratoře, čisté prostory
Muzea, budovy a veřejná místa
Klimatizace
Obnovitelná energie
Zemědělství a skleníky
Meteorologie a hydrologie
Průmyslové procesy
Systém se skládá z následujících součástí:

HD35AP... základní jednotky
HD35RE... opakovače
HD35ED... řada dataloggerů
HD35ED-ALM dálkové poplachové zařízení
Systém se může skládat maximálně z 255 zařízení (včetně základní jednotky a případných opakovačů). Každé zařízení je jednoznačně identifikováno vlastní adresou. Díky bezdrátovému přenosu je instalace systému velmi jednoduchá a rychlá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Datové loggery Delta OHM
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 
 

Pod značkou Delta OHM skupina GHM GROUP vyvíjí a vyrábí širokou škálu řešení pro segment monitorování životního prostředí. Ve svém sídle v Padově nabízí špičkové portfolio výrobků, které zahrnuje senzory, datové loggery a převodníky pro měření a monitorování fyzikálních veličin.