HD3910 Sondy pro měření objemového obsahu vody v půdě (VWC) se dvěma nebo třemi elektrodami

cena-na-dotaz
Neohodnoceno
Značka: Delta OHM
1 Kč / ks 1,21 Kč včetně DPH
cca 3 týdny
Možnosti doručení

 

Sondy HD3910.1 (dvě elektrody) a HD3910.2 (tři elektrody) měří objemový obsah vody v půdě (VWC) pomocí kapacitního principu měření, který umožňuje rychlé měření v terénu a s minimální invazivitou.

Sonda HD3910.2 se třemi elektrodami je vhodná zejména pro měření v malých objemech, například pro pěstování v květináčích.

Sondy poskytují přímý údaj o objemovém obsahu vody (VWC) v rozsahu 0-60 %.

Dostupné verze:

Digitální výstup RS485 s protokolem MODBUS-RTU: umožňuje použití i velmi dlouhých propojovacích kabelů. Lze jej připojit k záznamníkům dat HD32MT.1 a HD32MT.3 nebo k jakémukoli jinému záznamníku dat se vstupem RS485 MODBUS-RTU.
Digitální výstup SDI-12 je kompatibilní s verzí 1.3 protokolu a lze jej připojit k záznamníku dat HD32MT.3 nebo k jakémukoli jinému záznamníku dat se vstupem SDI-12.
Analogový výstup má dva standardní napěťové výstupy 0,5...3 V: jeden pro objemový obsah vody a jeden pro teplotu. Na vyžádání jsou k dispozici výstupy 0...2,5 V, 0...5 V nebo 0...10 V.
Sondy jsou vybaveny pevným kabelem standardní délky 5 nebo 10 m s otevřenými vodiči na konci.

Podrobné technické údaje naleznete v katalogovém listu:
HD3910_datasheet_ENG

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřicí převodníky Delta OHM
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 
 

Pod značkou Delta OHM skupina GHM GROUP vyvíjí a vyrábí širokou škálu řešení pro segment monitorování životního prostředí. Ve svém sídle v Padově nabízí špičkové portfolio výrobků, které zahrnuje senzory, datové loggery a převodníky pro měření a monitorování fyzikálních veličin.